Kaloo

Kaloo je príbeh o vášni vo francúzskom štýle. Ponúka vašim najmenším, ale aj starším deťom svet roztomilosti a jemnosti, ktorý spĺňa ich potreby stimulácie, nehy a bezpečia. Ukážte svoju lásku tým, že ju dáte tým, ktorých milujete. Vytvorenie značky Kaloo, je kombináciou dvoch základných hodnôt značky: maznanie a hebkosť, vo francúzštine „Câlin“ a „Doux“, ktoré tvoria názov CALOUX = KALOO.
 

Kvalita a bezpečnosť

Produkty Kaloo zaručujú vynikajúcu kvalitu a high-tech materiály, ktoré sú vhodné aj pre najmenšie deti. Mäkkosť, teplo, odolnosť voči vlhkosti, odolný materiál a farby, to sú vlastnosti ich produktov. Naše materiály vždy uprednostňujú kvalitu a pohodlie vášho dieťatka, rovnako ako ako aj bezpečnosť.
Špeciálne vyškolený tím kontroluje každý krok výroby, čím zaisťuje konzistentnú kvalitu povrchovej úpravy a optimálnu bezpečnosť.
 

Ekologickosť a udržateľnosť hračiek

Výrobcovia značky Kaloo sa neustále snažia znižovať dopad svojich činností na životné prostredie. Značka Kaloo sa zaviazala k ekologickému prístupu ponúkať produkty, ktoré odrážajú ekologické hodnoty. Dnes sú všetky produkty Kaloo naplnené výplňou z polyesterového vlákna pochádzajúceho z recyklovaných plastových fliaš. Tento recyklovaný polyester má certifikát GRS (Global Recycled Standard), čo znamená, že plyšové hračky obsahujú minimálne 50 % recyklovaného materiálu. Táto medzinárodná norma certifikuje recyklovaný obsah produktu a overuje súlad s kritériami environmentálnej, sociálnej a chemickej zodpovednosti v rámci výrobného reťazca vo viac ako 50 krajinách.

Všetky ikonické krabičky sú navrhnuté tak, aby ich mohli opakovane používať rodiny ako úložné boxy alebo dekoratívne predmety v detskej izbe. S ohľadom na túto skutočnosť sú naše krabičky navrhnuté s čistým grafickým dizajnom, vďaka čomu sú nielen perfektným darčekom k narodeniu, ale aj opakovane použiteľným predmetom. Od roku 2020 už väčšina darčekových krabičiek neobsahuje plast. Vždy, keď je to možné, sa pri výrobe krabíc našich produktov snažíme používať prírodné, recyklovateľné, FSC®-certifikované a biologicky odbúrateľné materiály.
 

Mäkké a príjemné na dotyk

Vedeli ste, že maznanie u detí je naozaj dôležité a nevyhnutné pre správny zmyslový a kognitívny vývoj dieťaťa? A značka Kaloo to dobre vie. Sami sa dokonca prezývajú ako „Tvorcovia mäkkosti“, a rozhodli sa reagovať na túto prirodzenú potrebu nehy, lásky a pohodlia. Upokojujúce potešenie, ktoré vytvárajú ich hračky a ten pocit pohody u detí, je na nezaplatenie. Produkty Kaloo sú vyrobené z tých najjemnejších a najpríjemnejších materiálov