JANOD

značka Janod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne.

 

Pod vizuál hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový.

 

Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu.

Distribúcia Janod

Je nám cťou spolupracovať so značkou Janod a prinášať tak prostredníctvom týchto dizajnových hračiek radosť deťom na Slovensku a v Čechách. V rámci distribúcie spolupracujeme s rôznymi obchodnými partnermi.

 

Pokiaľ máte záujem o hračky Janod, pošlite nám žiadosť prostredníctvom formulára. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Filozofia spoločnosti

V portfóliu značky nájdete pestrofarebné hračky s originálnym dizajnom a dotykom francúzskeho šarmu pre deti od 12 mesiacov do 9 rokov.

 

Drevené hračky Janod stavajú na klasickom dizajne, no zároveň dbajú na vysokú kvalitu materiálov, nadčasovosť a zábavu. Sú to jednoducho hračky, po ktorých siahne dieťa s radosťou znova a znova každý deň. 

 

Drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivovosť a snívať. Vytvárať si nové príbehy a tvoriť trvalé spomienky na detstvo.

Kvalita a bezpečnosť

Pri balení hračiek Janod sa dbá na každý detail. Množstvo balení sa dá použiť ako súčasť hry napríklad pri sérii magnetické knihy.

 

Materiál zvolený pri výrobe pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva s ohľadom na ekológiu a ochranu biodiverzity a obnoviteľných zdrojov. Pri výrobe hračiek Janod sa používajú nové materiály spolu s drevom, s cieľom stimulovať detskú hmatovú zmyslovosť.

 

Vďaka odolnosti hračiek vydržia celé generácie. Hračky Janod spĺňajú prísne francúzske a európske kritériá bezpečnosti a sú držiteľom certifikátu CE. Dlhoročne hračky Janod vyhrávajú dizajnérske súťaže po celom svete.

PORTFÓLIO PRODUKTOV

Batoľa až predškolák 

Hra je základom pre budovanie jazykových a motorických schopností dieťaťa. Už od ranného veku je preto dôležité stimulovať jeho vizuálne vnemy a umožniť im objavovať a budovať jeho schopnosti ako napríklad uchopenie, dotyk, pozorovanie, počúvanie a pocit.

 

Janod vytvoril náučné drevené hračky pre deti od 12 mesiacov, ako skladacie pyramídy, drevené hojdacie koníky, chodítka a vozíky na tlačenie, drevené kocky a obrázkové kocky, ktoré sú farebné a bohaté na vlastnosti a tvary. Skvelé pre malých zvedavých drobcov.

Hry na profesie

Deti stále napodobňujú to, čo vidia vo svojom okolí – svojich rodičov, súrodencov. To je dôvod, prečo deti milujú imitovať denné aktivity mamičky či otecka. Zabávajú sa varením, hudbou či inými kreatívnymi činnosťami.

 

V portfóliu produktov Janod nájdete jedinečné hračky ako drevené kuchynky a príslušenstvo, drevený obchod, domček pre bábiky, hudobné nástroje a iné hračky navrhnuté pre radosť vašich najmenších. Hrou na profesie si deti rozvíjajú motorické schopnosti, jazykové zručnosti a predstavivosť.

Figúrky a vlakové súpravy

Vstúpte do imaginárneho sveta drevených figúrok a jedinečne navrhnutých vlakových setov. Deti skladajú jednotlivé časti, a tým si rozvíjajú obratnosť, vymýšľajú si rôzne príbehy. Na výber sú rôzne tematické sety ako princezné, hasiči, rytieri, farma, cirkus a iné. Drevené figúrky, vláčiky a vláčikové dráhy, drevená garáž, drevená dielnička, to sú hračky, s ktorými sa zabaví celá rodina.

Puzzle a hry

Detské puzzle pomáhajú deťom rozvíjať ich sústredenosť, obratnosť a koordináciu od ranného veku. Obrázky puzzle ponúkajú záhady na vyriešenie pre malých i veľkých. Každý rodič sa poteší, keď vidí progres svojho drobca, ktorý sa dennodenne zlepšuje pri riešení náročných úloh.

 

V ponuke Janod nájdete širokú škálu puzzle od 2 do 12 rokov ako Chunky Puzzle pre batoľatá či 300 dielne mini puzzle pre staršie deti. Janod ponúka drevené vkladacie puzzle, puzzle pre najmenších či klasické puzzle pre deti.

Spoločenské hry pre deti i celú rodinu

Janod vytvoril sériu stolných hier vhodných pre deti vo veku už od 2 rokov a viac. V ponuke kategórie Puzzle a hry nájdete hry na rýchlosť, pamäťové hry, strategické hry a iné. Každý si nájde niečo svoje.

 

Deti sa pomocou hry učia nové veci, napríklad dodržiavanie pravidiel a je to tiež skvelý spôsob, ako si užiť množstvo smiechu a radosti v kruhu rodiny. V ponuke nájdete vzdelávacie hry, rodinné hry a hry na pozornosť a motoriku.

Tabule a stoly

Pre malých kreaíivcov ponúka značka Janod fantastické drevené lavice a tabule. Tieto doplnky majú prepracované detaily, ktoré krásne zapadnú do každej detskej izby. Tento sortiment obsahuje aj unikátne doplnky. Tabule a lavice sa prispôsobujú veku dieťaťa.

Kreatívne hračky

a dekorácie

Pre malé kreatívne duše ponúka Janod kreatívne hračky, hry a dekorácie rôznych motívov a vyhotovení. Vodné pre deti od 4 do 12 rokov. Zabavte sa s glitrami, pomponmi, vytvorte mozaiku a iné. Tieto aktivity podporujú detskú obratnosť a kreativitu.

Hračky na von

Hneď ako sa vonku oteplí, každé dieťa túži vybehnúť von. Skvelý tip ako využiť voľný čas je  balančný bicykel či drevené odrážadlo s prilbou, s ktorými sa deti učia udržiavať rovnováhu a pripravujú sa tak na svoj prvý bicykel.

 

Pre vonkajšie aktivity Janod ponúka širokú ponuku kategórie Hračky na von/ Outdoor, a to drevených hier ako bowling ši kriket. Malých záhradníkov poteší náradie na pomoc v záhrade.

KAMENNÉ OBCHODY

LUSIO s.r.o.

Zuzany Chalupovej 10B

851 07 Bratislava

 

info@playatelier.eu

+421 903 549 549 

MILOTY