HABA

značka HABA

Nemecký výrobca HABA si zakladá na jednoduchom princípe: „Deti sú najdôležitejšie bytosti na svete.” Hračky, ktoré deti obklopujú, im pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu a základné hodnoty tak, aby sa z nich stali plnohodnotné osobnosti, ktoré si vážia prírodu a život okolo seba.

 

Hračky HABA patria k svetovej špičke medzi drevenými hračkami s dlhoročnou tradíciou, pričom kladú dôraz na jednotlivé štádiá vývoja dieťaťa, kvalitu a bezpečnosť.

 

Mnohé z produktov sa stále vyrábajú v Nemecku pri dodržaní najvyšších bezpečnostných štandardov.

Distribúcia HABA

V spolupráci s výrobcom HABA pomáhame prinášať radosť do domácností či škôlok na v Čechách aj na Slovensku.

 

Ak ste predajcom detského sortimentu z Českej republiky a chcete sa stať naším obchodným partnerom a nakupovať za veľkoobchodné ceny, skontaktujte sa s nami prostredníctvom formulára.

Filozofia spoločnosti

História značky sa datuje už od roku 1938, a preto už niekoľko generácií HABA teší deti na celom svete kvalitnými hračkami s nadčasovým dizajnom.

 

Dieťa vyrastá v prostredí rodičov, starých rodičov, súrodencov, priateľov, učiteliek. Okrem medziľudských vzťahov na dieťa pôsobí aj prostredie, ktoré ho obklopuje a samozrejme to, čo ho vo veľkej miere vytvára, sú hračky.

 

Sortiment hračiek je prispôsobený veku dieťaťa tak, aby hračka podporovala jeho vývoj, stimulovala jeho vnemy a v neposlednom rade ho zabavila. Od narodenia až do 99 rokov má HABA deti a dospelých, ktorí zostali vnútri stále deťmi, v malíčku.

Kvalita, bezpečnosť

a trvalo udržateľný rozvoj

Drevo a organické materiály použité pri výrobe hračiek pochádza z dlhodobo udržateľných zdrojov a textílie, plasty a papier zo zdrojov obnoviteľných, preto je voľba hračky HABA vhodná nielen pre dieťa, ale aj pre našu planétu.

 

Všetky produkty vyrobené z dreva sú držiteľom PEFC certifikátu, ktorý deklaruje, že drevo použité pri výrobe hračiek pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva z Nemecka. 

 

Hračky HABA sú držiteľmi bezpečnostných certifikátov, pričom každá drevená, plastová či látková hračka spĺňa tieto kritériá ďaleko pred odporúčanou hranicou.

PORTFÓLIO PRODUKTOV

Guličkové dráhy

Drevené guličkové dráhy rozvíjajú logické myslenie dieťaťa a jeho jemnú motoriku. Spustite guličku po zostavenej dráhe a sledujte jej pohyb. Jednotlivé časti guličkovej dráhy sú navzájom kompatibilné, a preto dráhu môžete rozširovať podľa veku dieťaťa.

 

Inovatívna séria Kullerbü je autodráha a zároveň guličková dráha, kde môžete vymeniť rôzne guličky s trblietavými a zväčšovacími efektmi alebo ich vymeniť za úžasné autíčka so zotrvačníkom – hasičské, policajné alebo smetiarske auto alebo dokonca vrtuľník.

Drevené domčeky

a figúrky Little Friends

Sortiment série Little Friends od HABA prináša deťom množstvo zábavy. Zapojte deti do miniatúrneho sveta Little Friends s motívom farma, konská stajňa Svet koníkovtelocvičňa pre balet a gymnastiku, veterinárna klinika, rodina a domov, kde deti zapájajú fantáziu a vytvárajú si vlastné príbehy. 

 

Detský drevený domček s figúrkami a nábytkom je nadčasová hračka, ktorú možno zdedí aj vaša vnučka a predstavuje nekonečné možnosti hrania sa a rozvíjania detskej fantázie a kreativity.

Drevené hračky

Drevené hračky patria medzi najobľúbenejšie hračky a jedinečné darčeky pre deti. Drevené hračky sú skvelým darčekom pre dieťa v každom veku.

 

Kým drevené kocky a stavebnicedrevené puzzle, drevené stavebnice sú ideálne hračky pre najmenších, ročné dieťa potešia hudobné hračky, hračky na ťahanie,skladacie pyramídy, jednoducho hračky na rozvoj jemnej motoriky.

 

Malých predškolákov zasa isto zabavia drevené magnetické hračky a skladačky, pri ktorých si precvičia nové slová a motoriku či drevené hračky na zoraďovanie alebo zatĺkačky. Staršie deti zaujmú vyšívačky či iné kreatívne hry a hračky, pri ktorých sa fantázii medze nekladú. Z ponuky HABA si vyberie naozaj každý.

Detská izba

Hľadáte vybavenie do detskej izby, ktoré je kvalitné a zároveň v deťoch zanechá pozitívnu stopu? Vybavenie do detskej izby HABA je pre vás tou správnou voľbou. Vyberte si z našej ponuky detské stany do izbyvankúše na sedeniezásuvkystoly a stoličkyhojdačky, kvalitný písací stolík, úložné boxy na hračky či koberce s autodráhou a jedinečným dizajnom.

Pre bábätká

Hryzadlá a hrkálkykolotoč nad postieľku, hračky do kočíka a mnoho iného nájdete v ponuke HABA v sekcii Pre bábätká. Doprajte deťom to najlepšie už od prvého dňa. Hračky a doplnky HABA zamestnajú ich pozornosť a vďaka ich vysokej kvalite vydržia ako nové dlhé roky.

Deti sa pomocou hry učia nové veci, napríklad dodržiavanie pravidiel a je to tiež skvelý spôsob, ako si užiť množstvo smiechu a radosti v kruhu rodiny. V ponuke nájdete vzdelávacie hry, rodinné hry a hry na pozornosť a motoriku.

Hračky do prírody

a na záhradu

Pre malých výmyselníkov, objaviteľov, výskumníkov a biológov prináša Séria Terra Kids všetky potrebné doplnky. Lupy, nádoby na pozorovanie drobných zvierat, kuše, praky, ďalekohľady, búdka pre vtáčiky, domček pre hmyz, detské nástroje pre malých aj väčších majstrov či vyrezávanie z dreva? To všetko nájdete v ponuke Haba Terra Kids.

Spoločenské hry

Spoločenské hry pre deti a dospelých HABA, to je nikdy nekončiaca zábava pre celú rodinu a posedenie s priateľmi. Spoločenské hry HABA poznajú deti po celom svete a získali mnoho ocenení na svetových súťažiach.

 

Môžete si vybrať z takmer 200 druhov hier od 2 do 99 rokov pre zábavu, na precvičenie pozornosti, pamäti, koncentrácie, logického uvažovania, motoriky, na rýchlosť, zdokonaľovanie sa v počítaní alebo spoznávaní písmen.

Vedeli ste, že hra Ovocný sad od HABA, z ktorej existuje už niekoľko verzií, má už takmer 30 rokov a za jej existencie bolo predaných už vyše 2 milióny kusov?

Bábiky a doplnky

Každá malá princezná sa túži starať o svoju bábiku, mať kočík, v ktorom ju môže voziť a postieľku so skriňou, kde ju dá spinkať a uloží jej vecičky. 

 

Nádherné drevené kočíky s perinkami, športové buginy, nábytok a oblečenie pre bábiky a v neposlednom rade na dotyk príjemné textilné handrové bábiky v prevedení dievča aj chlapec rôznych veľkostí od 23 do 35 cm. Všetky krásne hračky pre malé princezné nájdete v kategórii Bábiky a doplnky.

KAMENNÉ OBCHODY

LUSIO s.r.o.

Zuzany Chalupovej 10B

851 07 Bratislava

 

info@playatelier.eu

+421 903 549 549 

hrackoteka-logo-200x200

Describe your image